İstanbul'un en iyi meyhanesi Sokak Karaköy

istanbul-un-en-iyi-meyhanesi-sokak-karakoy.jpeg


Sokak Karaköy Kemankeş Karamustafa Paşa, Çelebiler Sk. No:3/1 Bir Ege mekanı sadeliğindeki minimal dekorasyonu ve otantik aksesuarları ile tamamlanmış mekan, misafirlerini tarihi yarımadanın olağanüstü bir akşamda baş başa bırakıyor.

En sevilen şairlere ilham vermiş yerlerdir meyhaneler. Mezelerin seçiminden, garsonla konuşma biçimine her ânının ayrı bir adabı vardır. Yemekler gibi muhabbetin de tadı başkadır.Geçirdiğiniz zaman özel olsun diye, Sizler için gittim ve gördüm Beyoğlu İlçesinde Sokak Karaköy, restoran ve meyhanesi Orayı gidip gormenizi tavsiye ederim harika bir mekan.

Mekânda canlı müzik yok, sohbetinize tatlı tatlı Türk sanat müziği ve eski pop şarkıları eşlik ediyor. Menü çok zengin. Klasik meze ve ara sıcakların yanı sıra ana yemek çeşidi bulabiliyorsunuz.

Abartıdan, ihtişamdan uzak akşamınızda kıymet gören muhabbet ve samimiyet sizin olacak olacak.


Sokak Karakoy, İstanbul - Restoran Yorumları - Tripadvisor


İşletmeci: Simge Aksel Adem Çiftci

Sokak Karaköy Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa, Çelebiler Sk. No:3/1 Karaköy, 34421 Beyoğlu/İstanbul Telefon: 0531 474 01 21

Güler yüzlü işletme sahibi bizde gittik memnun kaldık nice Hayırlı müşteriler.Kaynak : https://www.cumhurhaber.com/istanbul-un-en-iyi-meyhanesi-sokak-karakoy/37084/
 
Üst